Ettevõtte asutamine ja käivitamine

Tänasel päeval on standardse ettevõtte asutamine lihtne- kiireim võimalus selleks on asutada ettevõte läbi Äriregistri ettevõtjaportaali. Vajalikud on osanike ja juhatuse liikmetel ID –kaardi olemasolu.

Neile, kel vastav kogemus puudub, pakume ettevõtte asutamisel nõustamist koos võimalusega kohe ka ettevõtte asutamisdokumendid ära esitada ja võimalusel ka vajalikud riigilõivud tasuda.

Koos asutamisega saame koheselt anda informatsiooni ja vajadusel koostada tegevusplaani vajalike  toimingute kohta Maksu -ja Tolliametis, pangas ja teiste koostööpartnerite juures. Omalt poolt teeme ka pakkumise raamatupidamise korraldamise lahendamiseks koos esmase analüüsiga ettevõttele sobiva majandustarkvara leidmise kohta. Huvi korral võtke meiega ühendust – vastava päginguvormi leiate siit.

Lisaks soovitame alustaval ettevõttel ka  lugeda Aktiva.ee rubriiki Alustavale ettevõttele kus on palju kasulikku informatsiooni kirja pandud.

Kui osanikud soovivad luua keerukama struktuuriga või muude eritingimustega (näiteks mitterahaline sissemakse) , siis esmalt hindame võimalust luua ettevõte elektrooniliselt, kui see ei ole võimalik teeme ettepanekud ettevõtte asutamise läbiviimise osas.

Üldistavalt võib öelda, et ettevõtte asutamine on vajalik mingi äriplaani elluviimiseks. Edasiste võimaluste ja kohustuste osas lisame viited lehe teistele alamlõikudele mida soovitame lugeda:

Raamatupidamine

Toetused ning stardiabi

Äriplaanid